Aktualności
Witaj "Szkoło"!
poniedziałek, 04 września 2023
4 września rozpoczeliśmy rok szkolny dla dzieci realizujących zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze. Byli prawie wszyscy. Częśc oficjalna trwała krótko, bo czekały już Panie z zajęciami.
Życzymy Wszystkim fajnej, wesołej, ale zarazem owocnej pracy w tym nowym roku szkonym.
Kadra OREW
Życzymy Wszystkim fajnej, wesołej, ale zarazem owocnej pracy w tym nowym roku szkonym.
Kadra OREW










