• Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • zmień czcionkę
  • zmień kontrast
PSOUU

PSOUU

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
przejdź do strony
WTZ

WTZ

Warsztat Terapii Zajęciowej
przejdź do strony
OREW

OREW

Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy
przejdź do strony
PŚDS

PŚDS

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy typu B
przejdź do strony

Wydarzenia

GALA JUBILEUSZOWA 30 LAT PSOUU KOŁO W WYSZKOWIE

piątek, 07 czerwca 2024
6 czerwca w Wyszkowskim Ośrdoku Kultury "Hutnik" odbyła się Gala Jubileuszowa 30-lecia działalności Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie. Galę prowadzili kierownik PŚDS w Wyszkowie Joanna Kulesza i uczestnik PŚDS Adrian Falba.
Gala była okazją do przypomnienia historii Koła, jego początków, wspomnień o pierwszych członkach. Nierozerwalnie związana z wyszkowskim Kołem PSONI była śp. Urszula Mikołajczyk, której poświęcono krótki filmik. Dla uczczenia jej pamięci uroczyście nadano prowadzonym przez Koło Warsztatom Terapii Zajęciowej imię Urszuli Mikołajczyk.
W artystycznej części Gali zaprezentowały się Panie z Chóru Żeńskiego Akademii Umiejętności Pan Hilary oraz uczestnicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy typu B i Warsztatów Terapii Zajeciowej.
Podczas Gali przedstawiono prezentację dorobku osób z niepełnosprawnością intelektualną, której powstanie dofinansowano ze środków Powiatu Wyszkowskiego w ramach zadania publicznego "Poznać, przeżyć, zrozumieć VII".
Link do prezentacji:
https://youtu.be/fBcKr1eqKfw?si=Tb0iilMoS9qyhEZT

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za uświetnienie naszej uroczystości.