• Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • zmień czcionkę
  • zmień kontrast
PSOUU

PSOUU

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
przejdź do strony
WTZ

WTZ

Warsztat Terapii Zajęciowej
przejdź do strony
OREW

OREW

Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy
przejdź do strony
PŚDS

PŚDS

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy typu B
przejdź do strony

Wydarzenia

II Forum Ekonomii Społecznej Północno-Wschodniego Mazowsza

czwartek, 26 października 2023
Przedstawiciele PSOUU Koło w Wyszkowie uczestniczyli w II Forum Ekonomii Społecznej Północno-Wschodniego Mazowsza "W stronę rozwiązań systemowych", które odbyło się 24 października 2023 r. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.
Celem konferencji była promocja ekonomii społecznej, prezentacja dobrych praktyk i wymiana doświadczeń, rozmowa o aktualnych potrzebach i wyzwaniach oraz podsumowanie dotychczasowych działań i przedstawienie aktualnej oferty Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Spotkanie skierowane było do szerokiego grona instytucji i organizacji z terenu subregionu ostrołęckiego (powiaty: makowski, ostrołęcki, ostrowski, przasnyski, wyszkowski), przedstawicieli urzędów gmin, starostw powiatowych, instytucji pomocy i integracji społecznej, powiatowych urzędów pracy, podmiotów ekonomii społecznej, w tym społódzielni socjalnych, warsztatów terapii zajęciowej oraz organizacji pozarządowych.
W przerwach można było zapoznać się z ofertą wybranych podmiotów, gdzie zaprezentowały się ze swoimi wyrobami prowadzone przez PSOUU Koło w Wyszkowie Warsztaty Terapii Zajęciowej i Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy.