• Slider1
  • Slider1
  • Slider1
  • zmień czcionkę
  • zmień kontrast
PSOUU

PSOUU

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
przejdź do strony
WTZ

WTZ

Warsztat Terapii Zajęciowej
przejdź do strony
OREW

OREW

Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy
przejdź do strony
PŚDS

PŚDS

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy typu B
przejdź do strony

Wydarzenia

Trening mieszkaniowy

poniedziałek, 24 października 2022
Trening mieszkaniowy realizowany w ramach projektu: „Prowadzenie od 01.09.2022r. do 30.11.2022r. mieszkania chronionego treningowego przeznaczonego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych zamieszkałych na terenie Gminy Wyszków powierzonego do realizacji Polskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie na zlecenie Burmistrza Wyszkowa, finansowanego ze środków Gmina Wyszków.
W dniach 19.09 - 02.10 uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wyszkowie mieli szansę odbyć dwu tygodniowy TRENING MIESZKANIOWY. Był to bardzo dobry czas, obfitujący w rozwój osobisty, wzmacnianie samodzielności, budowanie relacji, a przede wszystkim doświadczanie własnej sprawczości z dala od domu rodzinnego.
W dniach 17.10 - 30.10 uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wyszkowie podjęli się realizacji czwartej już tury dwutygodniowego turnusu. Pełni życia, energii i sprawczości zanurzyli się z ogromną pasją i satysfakcją w ten budujący ich dorosłe życie czas, wykorzystując każdą chwilę w sposób iście konstruktywny i kreatywny. Jesteście wspaniali! Zarażacie swoim pragnieniem życia! Niezmiennie, życzymy WAM coraz mocniej dalszych możliwości wspierających WASZĄ samodzielność, wybory, decyzyjność w każdym fragmencie codzienności.